Ceny

 
ikona pera

Překlady

Cenu zakázky znáte předem. Pošlete mi text, který potřebujete přeložit, a já vám obratem připravím cenovou nabídku. Výjimkou jsou needitovatelné formáty (PDF, JPEG apod.); u nich lze počet slov/znaků pouze odhadnout, jejich přesný počet stanovím až v textovém editoru s cílovým textem. Ceny účtuji většinou podle počtu zdrojových slov, protože tak můžu zohlednit opakování textu a poskytnout vám slevu. Pokud ale z jakéhokoli důvodu trváte na účtování v normostranách (1800 znaků včetně mezer), není to problém.

Orientační ceny jsou uvedeny v tabulce, definitivní cenu určím na základě náročnosti textu a požadovaného termínu dodání. U překladů do angličtiny mohu zajistit korekturu rodilým mluvčím.

ikona ceny za slovoZa slovoikona ceny za stránkuZa normostranu
Do češtiny1,70 Kč450 Kč
Do angličtiny1,90 Kč490 Kč

Slevy: Pokud se některé části textu opakují nebo jsem v minulosti pro vás již překládala a některé segmenty se shodují, nejen že to překlad významně urychlí, ale pro vás to znamená i finanční úsporu. Počet repetic v textu, míru shody s překladovou pamětí a výši slevy vám sdělím při kalkulaci objednávky.

Příplatky: Nepočítám expresní přirážku: snažím se klientům vyjít vstříc a každý překlad dodat co nejrychleji. Pokud naopak nemám volnou kapacitu, ani přirážka to nezmění. Účtuji jen tyto příplatky:
Needitovatelné formáty: 15 %
Práce večer a přes noc: 100 %
Práce o víkendu: 100 %

ikona zvýrazňovače

Korektury

Korektury češtiny provádím sama. Korektury angličtiny provádí rodilý mluvčí a nabízím je pouze u svých překladů.

ikona gramatikyČeštinaikona gramatikyAngličtina
Korektury100 Kč / NS150 Kč / NS

Na texty většího rozsahu nabídnu slevu.

ikona mikrofonu

Jazykové poradenství

Poradím s obecnými otázkami týkajícími se překladů a korektur, výběru dodavatele pro jiné jazyky/specializace, než mohu zajistit, řízení překladových projektů, správy terminologie, používání softwaru na podporu překladu a jazykem firemních materiálů.

Konzultace1000 Kč / hodina

Cenu lze rovněž stanovit za celý projekt/školení.


DPH: Jsem plátce DPH. Ke všem cenám bude připočtena zákonná sazba 21 %.

Máte pro mě zakázku? Kontaktujte mě!